October 2016

Prosím, ať je to jinak.

3. october 2016 at 19:13 | Zoye♥ |  Others

Jakmile jsem viděla toto téma týdne, řekla jsem si, že to snad udělali díky mně. Haha, kdo by to dělal) Celé moje dospívání je vlastně jen příběh, kde slečna utíká světem, vlastně se před ním krčí. Prožívá emoci, která reaguje na hrozící nebezpečí, který je vlastně všude. Proč? Je to brnění, chránič, který mě chrání prakticky před všemi možnými nástrahami, ale kdyby mě měly potkat krásné věci, ani to nezjistím, protože mě chrání i před tímto. Masku, kterou si každý den nasadím a před spaním sundám. Málo komu se otevřu a hlavně si pečlivě rozmyslím komu, co řeknu. Kdyby nebylo přítele, nemám se o koho opřít, ale i on je ze mě kolikrát zoufalý a né vždy mi rozumí.


Nový blog, nový začátek

2. october 2016 at 12:31 | Zoey

Ahoj všichni, uplynul měsíc od zrušení mého nejoblíbenějšího blogu, co jsem snad za ty léta vystřídala, který nese velkou část mého života. Takže Vás tímto oficiálně vítám na mém novém blogu. A doufám, že bude mnohem, mnohem lepším blogem a že se budete těšit, kdy vydám další článek, a že vás odrovná zdejší atmosféra, kterou se budu pokoušet, co nejpřesněji vydávat ze svcýh článků. Ať se líbí ♥
Official page®
Kopírování článků a fotografií je zakázáno! Veškeré použité informace, které nejsou schváleny a není uvedený zdroj jsou zakázané dále publikovat! Na všechny příspěvky, které se nachází na této stránce, se vztahují autorská práva!